COLOURS OF OSTRAVA OBJEKTIVEM

18. července 2016

Asi jediný festival, kde si nepřipadám jak poloviční bezdomovec. Nádherný areál v Dolních Vítkovicích na místě bývalých železáren s nepřeberným množstvím jídla, relaxačních zón, soutěží, alkoholu, zábavy a muziky. To je Colours of Ostrava. 


Když jsem tu byla minulý rok jako stagehand, doslova mi rvalo srdce, že jsem tu pracovně. Proto jsem se letos rozhodla loňskou chybu neopakovat a na nějakou práci jsem se vykašlala. Využili jsme s přítelem našich pracovních známostí a se všemi výhodami stage passu a kempu přímo v areálu, jsme si festival užívali snad ještě líp než V.I.P.


A pro ty z vás, kteří jste se váleli doma, v práci nebo někde jinde jsem vytvořila menší fotoreport, z těch pár okamžiků, kdy nám na festivalu zrovna nepršelo.Jestli jste byli někdy v Ostravě, tak vám nejspíš neunikl zámkový most směrem do Karolíny. Taková imitace toho pařížského. A jelikož mám podobný klišé hrozně ráda, tak nezbylo nic jiného, než se přidat k těm ostatním.

Počasí nepočasí, bylo to fajn. Alespoň tak fajn, že jsem se zas opravdu těšila do své postele. Po čtvrtém dnu bez pořádné výbavy na déšť, nám už pomalu nezbývalo žádné oblečení a pivo nám už taky nechutnalo. Nikdy by mě nenapadlo, že budu tak truchlit po třiceti stupňových vedrech.

Takže až zas budete nadávat na nesnesitelné teplo, vzpomeňte si, že by mohlo být i hůř.

A pokud se vám článek líbil, nezapomeňte se připojit mezi pravidelné čtenáře nebo třeba na Insta, G+, nebo Twitter.by Corra


24 komentářů:

 1. Moc pěkné fotky :) Festival musel být boží, já se na něj chystám příští rok.

  Fingers Up 2016
  Giveaway | Victoria's Secret

  OdpovědětVymazat
 2. Dávám si to na seznam festivalů na příští rok. Krásné fotky

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky! :) Já si říkám každý rok, že bych na tento festival ráda jela. A teď chci ještě víc, děkuju. :D Tak snad příští rok. :) Škoda toho deště. Nedivím se, že jsi toužila po 30stupňových vedrech. :D
  KattyLife

  OdpovědětVymazat
 4. Díky! :D Až na ten déšť to bylo fajn.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne fotky. V Ostrave so mešte nikdy nebola :(. Festival musel byť super :)

  NINAVE

  OdpovědětVymazat
 6. Fotky jsou moc krásné :) Doufám, že se někdy na tento festival podívám :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
 7. Díky. Rozhodně stojí za návštěvu i Stodolní. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Super fotky, tam to muselo byť vážne úžasné!

  Pozývam ťa na letnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu! :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovědětVymazat
 9. Téda ty fotky jsou fakt COLOURFULL:D to jsou ty správné Coloursy! Taky jsem byla;) škoda toho počasí;) nejvíce se mi líbil Passenger;)

  www.double-claire.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 10. To já jsem spíš na jiný styl muziky. :) Ale je právě super, že na Coloursech si každý najde to svoje. :)

  OdpovědětVymazat
 11. Sakra tak tenhle festival mi prostě utekl, děsně rádi bysme tam někdy zajeli, ale teda nevim jak to naplánujem, zase letět se nám tam kvůli tomu nechce..ale vypadá to absolutně super!

  OdpovědětVymazat
 12. Za návštěvu to určitě stojí. Je tam plno atrakcí jak pro dospělé, tak pro děti. Však uvidíte. Třeba vám to jednou vyjde. :)

  OdpovědětVymazat
 13. To muselo být úžasné, tolik barev, energie. To je festival pro tebe na míru Kačí :-)

  OdpovědětVymazat

Latest Instagrams