WORLD OF BEAUTY & SPA 2016

12. září 2016

Abych navázala na STYL KABO, tak jsem se v sobotu rozhodla zavítat i na WORLD OF BEAUTY do Prahy. Podobné akce obvykle nejsou můj styl, jelikož v mé kosmetické kabelce byste našli jen linky, řasenku, tužku a korektor, ale proč si neudělat malý výlet, když máte možnost.

Stejně jako v minulém případě, se mi podařilo získat akreditaci. Po chvilce zmatků mezi registrací, vstupem a informacemi, kde se opět ukázal můj orientační nesmysl, jsem úspěšně dostala svoji PRESS kartičku a stihla první přehlídku Fashion Island Podzim/Zima v provedení českých Miss.
Nafotit přehlídku byl hlavní důvod mé účasti. Projít si veletrh byl malý bonus, ačkoliv jsem si připadala jako vesničan v New Yorku. Na rovinu říkám, že půlku z těch věcí bych nedokázala spolehlivě identifikovat. 

Vzhledem k tomu, že jsem byla unavená z páteční WE´RE NEXT o které bude další článek, jsem na veletrhu vydržela sotva dvě hodiny. Spojení všech vůní, které se linuly z přípravků a produktů mi způsobilo takovou bolest hlavy, že jsem nevydržela ani do další přehlídky. 

Předtím jsem ale stihla nafotit pár fotek a snad i trochu zachytit atmosféru veletrhu, který jsem si i přes všechnu svou únavu docela užila. 

Byla jsem například svědkem křtění řasenky.


by Corra4 komentáře:

  1. To je super!! Vypadá to jako skvělej event :)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak ti musím říct, že se ti nedivím, taky bych nedokázala poznat co je k čemu :-) Moje kosmetický vybavení je dost podobný tvýmu, jen mám asi víc korektorů kruhů pod očima :-D Mě stačí jít do Sephory a mám pocit, že jsem v hračkářství, kde nevím na co ty hračky vlastně jsou, ale děsně bych je chtěla, protože hezky voněj a maj super obaly :-D Dobrý fotky!

    OdpovědětVymazat
  3. Jo přesně. :D Aspoň nejsem sama.

    OdpovědětVymazat

Latest Instagrams