FOCENÍ V ATELIÉRU - PROTOŽE LIDÉ PŘICHÁZEJÍ A ODCHÁZEJÍ

30. října 2016

Říká se, že náš život se utváří podle toho, jaké lidí v něm potkáme. Pro mě je to jedna z těch životních pravd a důvod, proč nesedět doma na gauči. 

Když jsem jednoho dne sebrala všechnu svoji drzost a napsala si o akreditaci na STYL KABO, dostalo se mi toho potěšení potkat jednoho opravdu milého fotografa, který se mi postaral o zábavu, krásné fotky a příležitosti dotvořit si moje skromné portfolio na další dlouhou dobu dopředu. 

Kdo by to řekl. I přes fakt, že přede mnou obvykle praská čočka se mu podařilo vykouzlit několik mých, řekla bych povedených fotek a k tomu mi ještě poskytnout příležitost, nafotit si modelky pro sebe.

Měla jsem například to potěšení fotit jako modelka i fotografka s Lenkou Čepákovou - vítězkou SUPERMISS 2016 i s jejím rozkošným synkem Viktorem, nebo třeba sukně či šaty pro POSHme a bezpočet dalších soutěží MISS které snad ještě fotit budu.Foto: Karel Juda
Foto: Karel Juda
Foto: Karel Juda
Šaty jsme dostaly zapůjčené od Svatebního studia Dany Svozílkové, učesala nás a namalovala velmi šikovná vizážistka Simona Buchtová a o fotky se postaral fotograf Karel Juda. 

Pokud byste holky/kluci měly zájem o nějaké to focení, tak mohu jen doporučit. Stačí se domluvit buď přes email  fotojuda@centrum.cz nebo na facebooku (fotojuda).


V osobním, profesním i každodenním životě utvářejí noví lidé naši cestu. Někdy nám přinesou zábavu, někdy lásku a někdy třeba úplně něco jiného. Můj minulý článek byl o životním plánu a jak podotkla chytře slečna v jednom komentáři - je důležité myslet na budoucnost, ale nezapomínat žít přítomností.

Noví lidé přicházejí a odcházejí. Já se vždy snažím využít toho co mi dají. Ať je to zkušenost, příležitost, nebo třeba i láska. by Corra16 komentářů:

 1. No páni :O Ty fotky jsou dokonalý ♥ ty jsi fakt nádherná. :) Moc povededené. www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Téda děkuji! :) Jak říkám, Karel je moc šikovný fotograf. :D

   Vymazat
 2. to sú krásne jemné fotografie :) rovno ako reklama na salón :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Myslím, že se hodí zmínit odkud máme šaty půjčené. A pokud to udělá salónu reklamu, tak budu jen ráda. Šaty jsou totiž opravdu krásné.

   Vymazat
 3. Ty jsi tak neuvěřitelná kočka! :O <3 :) a šaty jste měly přímo luxusní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šaty byly super a to jsem jich sem ani většinu nedala. :) :D

   Vymazat
 4. nádherné fotky!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Čočka před tebou nikdy nepraská, to ti nevěřim! Super fotky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale praská.. :D Fotky se mi povedou tak dvě ze sta, když mám zrovna den. Ale jinak moc děkuju. :)

   Vymazat
 6. Kačí ty jsi jako panenka.!! a ty fotky!! to je dokonalost!!

  OdpovědětVymazat
 7. No páni, úplně úžasné šaty, strašně Vám sluší..

  OdpovědětVymazat

Latest Instagrams