ABOUT ME & BLOG
30. 10. 2016

Blog by Corra který se původně jmenoval úplně jinak, jsem založila někdy v březnu 2016. Chtěla jsem vytvořit jednoduchý travel blog. Plánovala jsem tehdy cestu do Irska (kde jsem teď měla být), ale znáte to..  Plány se změnily. Po Irsku následovala ještě Malta, ale tu jsem z jistých důvodů taky odložila.

Je to tak, že se snažím žít přítomností, a proto se moje plány mění častěji než počasí. Vím jistě jen to, že nechci upadnout do stereotypu běžného žití.

Na blog píšu články z mého života a mé názory, které se nemusejí všem líbit, ale o to mi ani nejde. Blog mám jako svůj deník, kam se můžu vypsat, když mám náladu a tak vznikají podobné články. S kritikou si nelamte hlavu, je to přece váš názor, tak klidně do mě.

Můj životní cíl, je asi splnit si co nejvíce svých malých snů. Nemám ráda lidi, kteří se vymlouvají, že něco nejde. Když jsem blog zakládala, tak jsem svůj sen nedokázala ani určit. Ale díky času, který jsem tomu věnovala, jsem za pár měsíců měla jasno. Chci zkrátka žít, ne jen existovat.  Tak bych svůj sen asi popsala. Není to nic konkrétního, ale mě to tak stačí.

Tohle je asi teď můj nejaktuálnější popis. Můj blog je o mě, mých snech a mé cestě k nim.  Ať bude jakákoliv. Někdy píšu víc a někdy míň, ale to proto, že nehodlám trávit život za notebookem, když můžu dělat tolik zajímavějších věcí. Proto asi nebudu nikdy patřit mezi ty blogerky co přidávají články obden, nebo se tím nebudu živit. Dělá mi to ale radost a o to mi jde.

(Určitě tu taky nehledejte články typu HAUL ani DIY, protože s dovolením, tyhle kraviny přenechám ráda jiným.)


Pokud se vám můj blog líbí, budu moc ráda, když mě podpoříte svým follow na nějaké ze sociálních sítí, nebo se přidáte mezi pravidelné čtenáře. Komentáře a emaily, jsou samozřejmě vítány taky.  Jako každá blogerka budu vždycky ráda, za jakoukoliv zpětnou vazbu.  JSledovat mě můžete například na: Google+, Twitteru nebo Instagramu.

4 komentáře:

 1. Jsem ráda, že čtu o někom, kdo se rozhodl překročit vlastní stín a strach. At se ti daří a at žiješ plný život.
  Třeba se někdy v Brně setkáme :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Wikira. :)
   Svět je malý a Brno ještě menší. Tak třeba někdy, někde.. ;)

   Vymazat
 2. To je super! Ráda budu sledovat tvojí cestu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda. :)
   Žijeme přece jen jednou..

   Vymazat

Latest Instagrams